Property 7611 photo 1
Property 7611 photo 2
Property 7611 photo 3
Property 7611 photo 4
Property 7611 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1300 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 610 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 24632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 46035
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
400 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 14818
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
275 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 11564
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
430 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 13792
  • Metrekare 996 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
310 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 43733
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
450 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 14679
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
430 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 5918
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
420 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 3577
  • Metrekare 1417 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
450 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 52393
  • Metrekare 1203 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği