500 000 €
116 €/m²
Property 21400 photo 1
Property 21400 photo 2
Property 21400 photo 3
Property 21400 photo 4
Property 21400 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4300 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 28731
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
500 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 21400
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
450 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 7952
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
700 000 € 306 €/m²
  • Nesne kodu 37999
  • Metrekare 2281 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
500 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 34596
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
550 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 49274
  • Metrekare 48714 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
550 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 61645
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 41757
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
425 000 € 708 €/m²
  • Nesne kodu 52422
  • Metrekare 600 m²
  • Rooms 9
Satılık
600 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 8480
  • Metrekare 5807 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği