Satılık - Arsa 607 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
350 000 € 190 000 €
313 €/m²
Property 40014 photo 1
Property 40014 photo 2
Property 40014 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 607 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 485 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 230 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 9057
  • Metrekare 4900 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 49648
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 320 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 3225
  • Metrekare 4862 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
400 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 9806
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
500 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 21400
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41567
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
281 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 48956
  • Metrekare 4151 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
400 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 35640
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği