Satılık - Arsa 172 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
100 000 € 75 000 €
436 €/m²
Property 8336 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 172 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 57190
  • Metrekare 6375 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
100 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 19498
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
85 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 65451
  • Metrekare 517 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 50684
  • Metrekare 607 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 35639
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 41081
  • Metrekare 838 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 32075
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
125 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12840
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 3508
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 54834
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği