110 000 €
15 €/m²
Property 32075 photo 1
Property 32075 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 7537
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
130 000 € 80 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 26282
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
90 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 36599
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
120 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 45525
  • Metrekare 1904 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
160 000 € 90 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 56760
  • Metrekare 523 m²
  • Denize uzaklık 8900 m
Satılık
130 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 12422
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 €
  • Nesne kodu 3783
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 3508
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
100 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 21580
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 58328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği