Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1000 m² Pieria’da
Yunanistan
Makedonya
Pieria
130 000 €
130 €/m²
Nesne kodu
3508
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1000 m²
Diğer olanaklar:
проведены вода и электричество, есть разрешение на строительство
Denize mesafe:
180 m
Havaalanına uzaklık:
51 km
Açıklama
Satılık Arsa 1000 metrekare Pieria’da.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
110 000 €
365 €/m²
Arsa 301 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
56528
Metrekare
301 m²
Denize uzaklık
900 m
Satılık
160 000 €
14 €/m²
Arsa 11165 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
38820
Metrekare
11165 m²
Denize uzaklık
600 m
Satılık
110 000 €
27 €/m²
Arsa 4000 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
45563
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
130 000 €
80 000 €
8 €/m²
Arsa 10000 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
26282
Metrekare
10000 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
160 000 €
90 000 €
172 €/m²
Arsa 523 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
56760
Metrekare
523 m²
Denize uzaklık
8900 m
Satılık
140 000 €
280 €/m²
Arsa 500 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
54834
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
170 000 €
252 €/m²
Arsa 672 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
51484
Metrekare
672 m²
Denize uzaklık
7000 m
Satılık
150 000 €
25 €/m²
Arsa 5800 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
14491
Metrekare
5800 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
145 000 €
210 €/m²
Arsa 688 m² Pieria
Pieria
Nesne kodu
7537
Metrekare
688 m²
Denize uzaklık
7500 m
Satılık
112 000 €
Arsa Pieria
Pieria
Nesne kodu
3269
Metrekare
0 m²
Denize uzaklık
2500 m
Giorgos Ferisidis
+30 2351063910
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar
Cyclades
Sporades
İyonya adaları