Satılık - Arsa 6375 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
130 000 €
20 €/m²
Property 57190 photo 1
Property 57190 photo 2
Property 57190 photo 3
Property 57190 photo 4
Property 57190 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 90 km

Açıklama

Satılık Arsa 6375 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 350 €/m²
  • Nesne kodu 54413
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
190 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 37806
  • Metrekare 6599 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
130 000 € 896 €/m²
  • Nesne kodu 38835
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
160 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56526
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 3290
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
175 000 € 273 €/m²
  • Nesne kodu 63113
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
150 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 21950
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
130 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 62490
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
170 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 38834
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
140 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 12666
  • Metrekare 5670 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği