Satılık - Arsa 838 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
90 000 €
107 €/m²
Property 41081 photo 1
Property 41081 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 838 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 670 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 110 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 54412
  • Metrekare 388 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 80 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 8783
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
100 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50929
  • Metrekare 2204 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6461
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56040
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 32856
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52907
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
90 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62135
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
110 000 € 146 €/m²
  • Nesne kodu 54577
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği