140 000 €
280 €/m²
Property 54834 photo 1
Property 54834 photo 2
Property 54834 photo 3
Property 54834 photo 4
Property 54834 photo 5
Property 54834 photo 6
Property 54834 photo 7
Property 54834 photo 8
Property 54834 photo 9
Property 54834 photo 10
Property 54834 photo 11
Property 54834 photo 12
Property 54834 photo 13
Property 54834 photo 14
Property 54834 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
125 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12840
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 54834
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
135 000 € 120 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 6776
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
170 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 43656
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 51549
  • Metrekare 248 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 578 €/m²
  • Nesne kodu 2784
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
170 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 38834
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 3413
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
180 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 6830
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği