85 000 €
164 €/m²
Property 65451 photo 1
Property 65451 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 517 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 413 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 51443
  • Metrekare 413 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
100 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 25739
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
120 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 45525
  • Metrekare 1904 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
75 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 42071
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
100 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 66041
  • Metrekare 7674 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
120 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 10484
  • Metrekare 469 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
120 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 41225
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
75 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 46769
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
110 000 € 365 €/m²
  • Nesne kodu 56528
  • Metrekare 301 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
80 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 37687
  • Metrekare 6740 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği