Satılık - Arsa 4000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
125 000 € 100 000 €
25 €/m²
Property 12840 photo 1
Property 12840 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 252 €/m²
  • Nesne kodu 51484
  • Metrekare 672 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
120 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 33141
  • Metrekare 297 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
120 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 20971
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
145 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 7537
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 32075
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62484
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
120 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 10484
  • Metrekare 469 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
160 000 € 304 €/m²
  • Nesne kodu 6030
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
160 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 50662
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
120 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 3341
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği