Satılık - Arsa 607 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
85 000 €
140 €/m²
Property 50684 photo 1
Property 50684 photo 2
Property 50684 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 607 metrekare Pieria’da. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 35639
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 50929
  • Metrekare 2204 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
70 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 31018
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
100 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 25739
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
70 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 60651
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
100 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 19498
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 30759
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 55985
  • Metrekare 373 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
120 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 36387
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
90 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56040
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 9500 m

Bülten aboneliği