Satılık - Arsa 380 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
50 000 €
131 €/m²
Property 59378 photo 1
Property 59378 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 380 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 304 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
47 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 59799
  • Metrekare 1896 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
65 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 52475
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
60 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 51599
  • Metrekare 19704 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
50 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 38999
  • Metrekare 6830 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
55 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 39559
  • Metrekare 206 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
70 000 € 269 €/m²
  • Nesne kodu 21579
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
67 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57394
  • Metrekare 1894 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
65 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 38337
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
48 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 17762
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği