40 000 €
63 €/m²
Property 12621 photo 1
Property 12621 photo 2
Property 12621 photo 3
Property 12621 photo 4
Property 12621 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 628 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63405
  • Metrekare 575 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
55 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 60470
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
35 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 53028
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
39 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65481
  • Metrekare 563 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
55 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42360
  • Metrekare 712 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
45 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 53297
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
45 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 51598
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
37 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65480
  • Metrekare 536 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
45 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 54379
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
47 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 59799
  • Metrekare 1896 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği