Satılık - Arsa 539 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
53 000 € 26 000 €
48 €/m²
Property 33323 photo 1
Property 33323 photo 2
Property 33323 photo 3
Property 33323 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 539 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 431 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
60 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 51577
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
45 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 53297
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
53 000 € 26 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 33323
  • Metrekare 539 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
60 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 52483
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 59378
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 32856
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 66042
  • Metrekare 545 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 52611
  • Metrekare 401 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52587
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği