Satılık - Arsa 4000 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
40 000 €
10 €/m²
Property 36912 photo 1
Property 36912 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 11000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61066
  • Metrekare 568 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
35 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 65479
  • Metrekare 509 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
45 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 53297
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
40 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 48963
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
35 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 48866
  • Metrekare 304 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
55 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 5748
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
40 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35139
  • Metrekare 1520 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
55 000 € 45 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 60823
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
50 050 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 57430
  • Metrekare 478 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
55 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 28738
  • Metrekare 883 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği