33 000 €
37 €/m²
Property 57799 photo 1
Property 57799 photo 2
Property 57799 photo 3
Property 57799 photo 4
Property 57799 photo 5
Property 57799 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 860 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 875 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 10513
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
33 000 €
  • Nesne kodu 3680
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
35 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 38502
  • Metrekare 535 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
35 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65613
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
33 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 61021
  • Metrekare 949 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
35 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 29442
  • Metrekare 7312 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 31019
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 34196
  • Metrekare 3830 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
37 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 56998
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63405
  • Metrekare 575 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği