50 000 €
88 €/m²
Property 61066 photo 1
Property 61066 photo 2
Property 61066 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 107 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 568 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 454 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 50 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 10703
  • Metrekare 935 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
55 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 60470
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
45 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 52785
  • Metrekare 6600 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 050 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 57430
  • Metrekare 478 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
47 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 59799
  • Metrekare 1896 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
65 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 25701
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
60 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 57899
  • Metrekare 612 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
55 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 42360
  • Metrekare 712 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
65 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 57173
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
70 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 49298
  • Metrekare 425 m²
  • Denize uzaklık 35000 m

Bülten aboneliği