375 000 € 299 000 €
110 €/m²
Property 31238 photo 1
Property 31238 photo 2
Property 31238 photo 3
Property 31238 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2700 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1890 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 50494
  • Metrekare 8200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
427 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 32314
  • Metrekare 5695 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Nesne kodu 38697
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 56387
  • Metrekare 10884 m²
  • Denize uzaklık 284 m
Satılık
450 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 36737
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 38518
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
320 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 42624
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
320 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 32468
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
320 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 63110
  • Metrekare 4653 m²
  • Denize uzaklık 670 m

Bülten aboneliği