374 000 €
93 €/m²
Property 51460 photo 1
Property 51460 photo 2
Property 51460 photo 3
Property 51460 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
350 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 36263
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
300 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 38520
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 43298
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 416 m
Satılık
450 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 38250
  • Metrekare 10800 m²
  • Denize uzaklık 6200 m
Satılık
320 000 € 508 €/m²
  • Nesne kodu 61232
  • Metrekare 629 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Nesne kodu 38697
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
320 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 59200
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 51473
  • Metrekare 15165 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği