Satılık - Arsa 900 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
180 000 €
200 €/m²
Property 6455 photo 1
Property 6455 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık Arsa 900 metrekare Pieria’da. Daire ruhsatlı 720 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 60981
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 12667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
160 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56526
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
153 000 € 181 €/m²
  • Nesne kodu 58308
  • Metrekare 844 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
180 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62136
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
160 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 41652
  • Metrekare 4750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62484
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
150 000 €
  • Nesne kodu 4557
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 59078
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
160 000 € 304 €/m²
  • Nesne kodu 6030
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 8500 m

Bülten aboneliği