160 000 €
33 €/m²
Property 41652 photo 1
Property 41652 photo 2
Property 41652 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4750 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 54834
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
215 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 32012
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
130 000 € 147 €/m²
  • Nesne kodu 62490
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
140 000 € 350 €/m²
  • Nesne kodu 54413
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
200 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 50628
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
150 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 50404
  • Metrekare 11850 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 6040
  • Metrekare 2040 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 28737
  • Metrekare 2556 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
160 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56526
  • Metrekare 4460 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 3413
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği