150 000 €
22 €/m²
Property 62484 photo 1
Property 62484 photo 2
Property 62484 photo 3
Property 62484 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 90 km

Açıklama

Satılık Arsa 6800 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 180 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 6040
  • Metrekare 2040 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
210 000 €
  • Nesne kodu 3761
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
180 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 64936
  • Metrekare 16170 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 53304
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
180 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 6830
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
180 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 19126
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
150 000 € 110 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 19932
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 54834
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 13597
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği