Satılık - Arsa 700 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
150 000 €
214 €/m²
Property 12667 photo 1
Property 12667 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 700 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 560 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 23632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
130 000 € 265 €/m²
  • Nesne kodu 51604
  • Metrekare 490 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
220 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 7951
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 14491
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 3508
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
160 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 40100
  • Metrekare 1586 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
200 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 3336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
160 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 50662
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
180 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 41566
  • Metrekare 5550 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği