Satılık - Arsa 525 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
160 000 €
304 €/m²
Property 6030 photo 1
Property 6030 photo 2

Ayrıntılar

  • Diğer olanaklar: проведены вода и электричество
  • Denize mesafe: 8500 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 525 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 420 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 120 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 10702
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
180 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 51549
  • Metrekare 248 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
190 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 37806
  • Metrekare 6599 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12546
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 31000 m
Satılık
160 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 40100
  • Metrekare 1586 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
130 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 12422
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 380 €/m²
  • Nesne kodu 6007
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
200 000 € 231 €/m²
  • Nesne kodu 49970
  • Metrekare 864 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
150 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62484
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği