300 000 €
56 €/m²
Property 34471 photo 1
Property 34471 photo 2
Property 34471 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,7
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 5300 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 3700 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 50671
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
340 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 62863
  • Metrekare 8146 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
340 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 37045
  • Metrekare 1540 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 63428
  • Metrekare 2672 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
300 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44360
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
350 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 60247
  • Metrekare 5826 m²
  • Denize uzaklık 846 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 42246
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
290 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 36276
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46861
  • Metrekare 28576 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
267 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 42038
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2700 m

Bülten aboneliği