24 nesneleri 2 sayfa

Satılık
550 000 € 500 000 € 1851 €/m²
  • Nesne kodu 19210
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 5
Satılık
275 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 23104
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 100 000 € 853 000 € 609 €/m²
  • Nesne kodu 23755
  • Metrekare 1400 m²
  • Rooms 15
Satılık
1 400 000 € 11666 €/m²
  • Nesne kodu 34802
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Nesne kodu 45258
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Nesne kodu 45281
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 3
Satılık
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 48715
  • Metrekare 8300 m²
  • Denize uzaklık 292 m
Satılık
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Nesne kodu 50284
  • Metrekare 420 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Nesne kodu 56150
  • Metrekare 275 m²
  • Rooms 6
Satılık
160 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 57292
  • Metrekare 4110 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
150 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64036
  • Metrekare 4290 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
150 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64037
  • Metrekare 5088 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 51863
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 51897
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 51916
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4

Girit, İstro’da Emlak – Zümrüt Koyun Yanındaki Ev İniz

İstro (Istron), Girit’in en güzel ve hâlâ büyük ölçüde keşfedilmemiş köşelerinden biridir. Kuzeydoğu kıyısında, Agios Nikolaos’a kısa bir sürüş mesafesinde yer alır ve turkuaz koylar, kumsallar ve sakin bir yaşam tarzı sunar – bu da İstro’daki emlak seçeneklerini hem tatil evleri hem de uzun dönemli yaşam için mükemmel bir tercih haline getirir.

Neden Yunanistan, İstro’da Emlak Satın Almalısınız?

İstro’nun küçük sahil kasabası, üç etkileyici koyuyla ünlüdür; yumuşak beyaz kumsalı ve kristal berrak, sığ deniziyle öne çıkan meşhur Voulisma Plajı da bunlar arasındadır. Yeşil tepeler ve zeytinliklerle çevrili olan bölge, saf bir Akdeniz cazibesini; mağazalara, tavernalara ve hizmetlere kolay erişimle birleştirir.

İstro’da emlak satın almanın başlıca avantajları:

  • Kendine özgü, huzurlu Girit atmosferi – kitlesel turizm kalabalığı yok.
  • Yürüyüş mesafesinde veya kısa araç yoluyla ulaşılabilen güzel plajlar.
  • Agios Nikolaos ve Heraklion Havalimanı’na iyi yol bağlantısı.