280 000 €
56 €/m²
Property 24781 photo 1
Property 24781 photo 2
Property 24781 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 750 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 19902
  • Metrekare 7497 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 21582
  • Metrekare 1123 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
240 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 22520
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
280 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 24781
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
360 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 29180
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
300 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 32013
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33151
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
240 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 35484
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği