281 000 €
67 €/m²
Property 48956 photo 1
Property 48956 photo 2
Property 48956 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 4151 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 9805
  • Metrekare 4008 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
400 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 9806
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
380 000 € 521 €/m²
  • Nesne kodu 9827
  • Metrekare 728 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
400 000 € 331 €/m²
  • Nesne kodu 9829
  • Metrekare 1208 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 10292
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
300 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 10510
  • Metrekare 1398 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
250 000 € 170 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 18886
  • Metrekare 311 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
270 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 19902
  • Metrekare 7497 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
340 000 € 261 €/m²
  • Nesne kodu 21581
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 311 €/m²
  • Nesne kodu 21582
  • Metrekare 1123 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği