Satılık - Arsa 5850 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Pidna Balığı
220 000 €
37 €/m²
Property 56156 photo 1
Property 56156 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 80 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 5850 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33151
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 € 338 €/m²
  • Nesne kodu 10607
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
281 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 48956
  • Metrekare 4151 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 12546
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 31000 m
Satılık
215 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 52610
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 2
Satılık
280 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 24781
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
200 000 € 180 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 6040
  • Metrekare 2040 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
278 000 € 450 €/m²
  • Nesne kodu 51753
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
200 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 22529
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği