40 000 € 35 000 €
60 €/m²
Property 63405 photo 1
Property 63405 photo 2
Property 63405 photo 3
Property 63405 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 575 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 345 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 39559
  • Metrekare 206 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
50 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 62226
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
35 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 45377
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
35 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 48866
  • Metrekare 304 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63405
  • Metrekare 575 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
50 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61066
  • Metrekare 568 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 55867
  • Metrekare 331 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 32073
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
45 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 54379
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
55 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 26499
  • Metrekare 914 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği