35 000 €
115 €/m²
Property 48866 photo 1
Property 48866 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 304 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 243 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
30 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 53002
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
30 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 36318
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63405
  • Metrekare 575 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
30 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30145
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
40 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 58242
  • Metrekare 4033 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
39 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 60272
  • Metrekare 462 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
35 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 29442
  • Metrekare 7312 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
39 000 € 1 €/m²
  • Nesne kodu 57290
  • Metrekare 29125 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48962
  • Metrekare 467 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
43 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31150
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği