45 000 €
11 €/m²
Property 32073 photo 1
Property 32073 photo 2
Property 32073 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,8 km
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 51599
  • Metrekare 19704 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
50 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 38999
  • Metrekare 6830 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
37 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65480
  • Metrekare 536 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
60 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 57936
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
43 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 56300
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
55 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 55867
  • Metrekare 331 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
50 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61066
  • Metrekare 568 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
40 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35139
  • Metrekare 1520 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
45 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 53297
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
55 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 60470
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği