45 000 €
18 €/m²
Property 54379 photo 1
Property 54379 photo 2
Property 54379 photo 3
Property 54379 photo 4
Property 54379 photo 5
Property 54379 photo 6
Property 54379 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1500 km
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2500 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 42 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 57936
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
55 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 58107
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
40 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 48963
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
45 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63336
  • Metrekare 423 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
50 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 59378
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 65478
  • Metrekare 963 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
60 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 38857
  • Metrekare 760 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 25701
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
48 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 60015
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
50 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56547
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği