Satılık - Arsa 914 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
55 000 €
60 €/m²
Property 26499 photo 1
Property 26499 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 914 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 731 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
67 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57394
  • Metrekare 1894 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
80 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48934
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
75 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 60194
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
70 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 60651
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
50 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 62226
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
55 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 60982
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 34453
  • Metrekare 994 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 66042
  • Metrekare 545 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği