55 000 €
266 €/m²
Property 39559 photo 1
Property 39559 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 206 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 165 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 52611
  • Metrekare 401 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 57173
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
50 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 62146
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
60 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 59214
  • Metrekare 4490 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
50 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 65478
  • Metrekare 963 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
75 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 42071
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
80 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 62483
  • Metrekare 3400 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52588
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 61700
  • Metrekare 10687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği