64 000 €
16 €/m²
Property 57760 photo 1
Property 57760 photo 2
Property 57760 photo 3
Property 57760 photo 4
Property 57760 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 50711
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
75 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 59115
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 56375
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 57046
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 52548
  • Metrekare 2140 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 19175
  • Metrekare 877 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
86 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 26289
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 52084
  • Metrekare 243 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
80 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 63900
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52111
  • Metrekare 4022 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği