2 150 000 € 1 400 000 €
340 €/m²
Property 62848 photo 1
Property 62848 photo 2
Property 62848 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 4112 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 38260
  • Metrekare 50000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
2 600 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47235
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
3 150 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 22430
  • Metrekare 45000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 500 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 48899
  • Metrekare 391200 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
2 670 000 € 494 €/m²
  • Nesne kodu 41749
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
2 830 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 36085
  • Metrekare 19017 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
2 150 000 € 409 €/m²
  • Nesne kodu 49950
  • Metrekare 5256 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
3 000 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33304
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 800 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 63741
  • Metrekare 21096 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği