2 830 000 €
148 €/m²
Property 36085 photo 1
Property 36085 photo 2
Property 36085 photo 3
Property 36085 photo 4
Property 36085 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 59 km

Açıklama

Satılık Arsa 19017 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 830 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 36085
  • Metrekare 19017 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
4 000 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 9412
  • Metrekare 39030 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
4 000 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 33298
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
2 670 000 € 494 €/m²
  • Nesne kodu 41749
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
2 935 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64251
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 38260
  • Metrekare 50000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
2 346 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 50279
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39997
  • Metrekare 41865 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
2 500 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 48899
  • Metrekare 391200 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Nesne kodu 12484
  • Metrekare 570 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği