2 500 000 €
6 €/m²
Property 48899 photo 1
Property 48899 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 14000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 391200 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 43580
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 18 m
Satılık
2 600 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47235
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 830 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 36085
  • Metrekare 19017 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
3 300 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 30725
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 150 000 € 409 €/m²
  • Nesne kodu 49950
  • Metrekare 5256 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
3 000 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33304
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
2 670 000 € 494 €/m²
  • Nesne kodu 41749
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
2 935 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64251
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
2 346 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 50279
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39997
  • Metrekare 41865 m²
  • Denize uzaklık 330 m

Bülten aboneliği