2 650 000 € 1 750 000 €
35 €/m²
Property 38260 photo 1
Property 38260 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 50000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 300 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 30725
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 43580
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 18 m
Satılık
3 300 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 31004
  • Metrekare 28800 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42922
  • Metrekare 2129 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 62848
  • Metrekare 4112 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
2 670 000 € 494 €/m²
  • Nesne kodu 41749
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
2 600 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47235
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
3 150 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 22430
  • Metrekare 45000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 29228
  • Metrekare 2070 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
2 200 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44015
  • Metrekare 15503 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği