Satılık - Arsa 45000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Resmo Rethimno Belediyesi
3 150 000 €
70 €/m²
Property 22430 photo 1
Property 22430 photo 2
Property 22430 photo 3
Property 22430 photo 4
Property 22430 photo 5
Property 22430 photo 6
Property 22430 photo 7
Property 22430 photo 8
Property 22430 photo 9
Property 22430 photo 10
Property 22430 photo 11
Property 22430 photo 12
Property 22430 photo 13
Property 22430 photo 14
Property 22430 photo 15
Property 22430 photo 16
Property 22430 photo 17

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 45000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 45000 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 935 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64251
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39997
  • Metrekare 41865 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 38747
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
2 670 000 € 494 €/m²
  • Nesne kodu 41749
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 43580
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 18 m
Satılık
4 000 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 9412
  • Metrekare 39030 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 38260
  • Metrekare 50000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
3 750 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 57935
  • Metrekare 40453 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
2 600 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47235
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 830 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 36085
  • Metrekare 19017 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği