2 150 000 €
409 €/m²
Property 49950 photo 1
Property 49950 photo 2
Property 49950 photo 3
Property 49950 photo 4
Property 49950 photo 5
Property 49950 photo 6
Property 49950 photo 7
Property 49950 photo 8
Property 49950 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 80 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Satılık Arsa 5256 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni. Daire ruhsatlı 265 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 38260
  • Metrekare 50000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
2 150 000 € 409 €/m²
  • Nesne kodu 49950
  • Metrekare 5256 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
3 000 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33304
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 16555
  • Metrekare 17934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42922
  • Metrekare 2129 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 200 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44015
  • Metrekare 15503 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 935 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64251
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
2 346 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 50279
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
2 830 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 36085
  • Metrekare 19017 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 29228
  • Metrekare 2070 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği