73 000 €
1014 €/m²
Property 62511 photo 1
Property 62511 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 1
  • Energy Class: C
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1600 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 72 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 1595 €/m²
  • Nesne kodu 62058
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
60 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 41842
  • Metrekare 50 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
70 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 52471
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
85 000 € 850 €/m²
  • Nesne kodu 48633
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
105 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 36101
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
80 000 € 1951 €/m²
  • Nesne kodu 46232
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
95 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 62070
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 4200 m

Bülten aboneliği