60 000 €
1200 €/m²
Property 41842 photo 1
Property 41842 photo 2
Property 41842 photo 3
Property 41842 photo 4
Property 41842 photo 5
Property 41842 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1993
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 50 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
58 000 € 1657 €/m²
  • Nesne kodu 61480
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
75 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 44279
  • Metrekare 66 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
60 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 45699
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
55 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 51154
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
89 000 € 1072 €/m²
  • Nesne kodu 62056
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
75 000 € 1595 €/m²
  • Nesne kodu 62058
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
50 000 € 1063 €/m²
  • Nesne kodu 35311
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
56 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 43715
  • Metrekare 52 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği