95 000 €
1583 €/m²
Property 62070 photo 1
Property 62070 photo 2
Property 62070 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Denize mesafe: 4200 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 60 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Evosmos çevre yolunun üst kısmında iyi bir konumda 60m² zemin kat dükkan, tek bir alan (arka penceresi olan ve ofise dönüştürülebilir), 1 WC ve mutfak tesisatından oluşmaktadır. Konut niteliğinde olup her türlü ticari kullanım veya atölye için uygundur.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
105 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 36101
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64654
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
110 000 € 1594 €/m²
  • Nesne kodu 58022
  • Metrekare 69 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
80 000 € 1951 €/m²
  • Nesne kodu 46232
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Önerilen Satılık
95 000 € 2065 €/m²
  • Nesne kodu 40576
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
88 000 € 1128 €/m²
  • Nesne kodu 33291
  • Metrekare 78 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
89 000 € 1072 €/m²
  • Nesne kodu 62056
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
85 000 € 850 €/m²
  • Nesne kodu 48633
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği