Satılık - Ticari mülk 454 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye Faliro - Ippokratio
70 000 €
154 €/m²
Property 52471 photo 1
Property 52471 photo 2
Property 52471 photo 3
Property 52471 photo 4
Property 52471 photo 5
Property 52471 photo 6
Property 52471 photo 7
Property 52471 photo 8
Property 52471 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1971
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 454 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
75 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 44279
  • Metrekare 66 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
60 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 45699
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
70 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 52471
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
95 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 62070
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
85 000 € 850 €/m²
  • Nesne kodu 48633
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
89 000 € 1072 €/m²
  • Nesne kodu 62056
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Önerilen Satılık
95 000 € 2065 €/m²
  • Nesne kodu 40576
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği