85 000 €
850 €/m²
Property 48633 photo 1
Property 48633 photo 2
Property 48633 photo 3
Property 48633 photo 4
Property 48633 photo 5
Property 48633 photo 6
Property 48633 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1998
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 100 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 1595 €/m²
  • Nesne kodu 62058
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 45649
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
75 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 61472
  • Metrekare 37 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
95 000 € 633 €/m²
  • Nesne kodu 65934
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
75 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 44279
  • Metrekare 66 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
70 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 52471
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64656
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 1
Satılık
95 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 62070
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 4200 m

Bülten aboneliği