75 000 €
1923 €/m²
Property 59619 photo 1
Property 59619 photo 2
Property 59619 photo 3
Property 59619 photo 4
Property 59619 photo 5
Property 59619 photo 6

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 39 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
105 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 36101
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
95 000 € 633 €/m²
  • Nesne kodu 65934
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Seçkin Satılık
100 000 € 3703 €/m²
  • Nesne kodu 51431
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
70 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 36097
  • Metrekare 65 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
80 000 € 1951 €/m²
  • Nesne kodu 46232
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
107 000 € 1070 €/m²
  • Nesne kodu 48484
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
110 000 € 1594 €/m²
  • Nesne kodu 58022
  • Metrekare 69 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
70 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 52471
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği