Satılık - Arsa 750 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
110 000 €
146 €/m²
Property 54577 photo 1
Property 54577 photo 2
Property 54577 photo 3
Property 54577 photo 4
Property 54577 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 750 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
92 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 57570
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 12422
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
160 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 59078
  • Metrekare 1358 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
100 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 31033
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
140 000 € 350 €/m²
  • Nesne kodu 54413
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
130 000 € 896 €/m²
  • Nesne kodu 38835
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
160 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 38820
  • Metrekare 11165 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
150 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 34028
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
120 000 € 100 000 €
  • Nesne kodu 3742
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
140 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 54834
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği